powered by
* aktuální slevy v ceníku

Kemp stříbrný rybník

Relax, pohodu, klidný odpočinek, ale také aktivitu, sport i adrenalin. To všechno můžete zažít v Kempu Stříbrný rybník. Ideální poloha kempu v těsné blízkosti hradeckých městských lesů vám nabídne možnost nejen se slunit na písečné pláži nebo dovádět na vodní hladině Stříbrného rybníku, ale poskytne i daleko akčnější alternativy. Až vás přestane bavit lenošení, tak můžete na kole nebo in-line bruslích vyrazit pořádně protáhnout své tělo po okruzích v městských lesích nebo s trekingovými holemi příjemnou procházkou lesem projít naučné stezky a zastavit se u výběhů se zvěří. Adrenalin do žil si můžete přímo v kempu „napumpovat“ v Gladiátor aréně, při waterboardingu, v Adventure parku při laser game a mnoho dalšího. Mysl pak můžete zklidnit u vody při rybaření nebo v lese, kam se můžete vypravit sbírat borůvky či houby. Přesně podle motta Městských lesů Hradec Králové budete  jen „KROK DO PŘÍRODY“.

Přijeďte k nám načerpat sílu a energii a objevit zapomenutá dobrodružství a romantiku letního kempování. Dejte si pauzu, plnými doušky si užívejte přítomnost svých blízkých a vychutnejte kouzlo momentu. Těšíme se na setkaní s vámi v Kempu Stříbrný rybník…

 

Pokračování

Akce v kempu

30.4.
2024

HRADECKÉ ČARODĚJNICE NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU

Čarodějnická akce s programem pro děti.

Městské lesy Hradec Králové a.s. a agentura Daniela Models vás zvou na 3. ročník čarodějnické akce do Kempu Stříbrný rybník.

V úterý 30. dubna 2024 od 17.00 hodin se můžete těšit na HRADECKÉ ČARODĚJNICE NA STŘÍBRNÉM RYBNÍKU.

Letos jsme se zaměřili především na děti, pro které bude připraven hudební program, zábavná vystoupení i soutěže. V rámci doprovodného programu budou připravena stanoviště s úkoly, za jejichž splnění lze získat buřta na opékání a drobné dárky.

V 19.00 hodin se průvod přesune k ohni, kde bude upálena symbolická čarodějnice. Odhadovaný konec programu ve 21.00 hodin.

Během akce bude zajištěno občerstvení a ohniště, kde bude možné opékání. Ve večerních hodinách pak na dospělé návštěvníky čeká noční hororová stezka (nutná rezervace www.nocnibojovka.cz).

Těšíme se na vás 30. dubna v Kempu Stříbrný rybník.

4.5.
2024

Výstava anglických buldoků

4.5.
2024

Noční koloběžkování

Závod na koloběžkách nočním lesem
17.5.
2024

Haircamp

Kadeřnický kurz 17. - 21. 5.

Během akce bude omezena kapacita míst pro stany a karavany.

https://www.haircamp.cz/produkt/haircamp-pride-2024/

 

24.5.
2024

Sraz Škodovek na páteřovém rámu

Sraz historických aut 24. - 26. 5.

Během akce bude omezena kapacita míst pro stany a karavany.

https://www.skodahistoricfanclub.cz/

 

Další akce

Přijeďte na Stříbrný rybník

  • Kemp stříbrný rybník
  • Lhotecká 183/95; Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
  • GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Decathlon
Mapa
Kemp roku - Královehradecký kraj - 3.místo - 2022
Kemp roku - TOP 50 - 2022
Teplota vody ve Stříbrném rybníce
-999.99
Teplota vzduchu v kempu
-1.4
Kvalita vody Kvalita vody