Kemp Stříbrný rybník nabízí možnost ubytování v chatkách, kde si alternativu ubytování vybere jednotlivec, rodina i početná parta. Ubytování v chatkách je vhodné i pro skupinové akce (firmy, školy, srazy apod.)

Nabízíme ubytování v 15 chatkách Stříbrných, které prošly kompletní rekonstrukcí. V chatkách naleznete 10 kompletně vybavených lůžek včetně lůžkovin a možnost přistýlek pro 2 osoby na gauči. V každé chatce je vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka (se základním vybavením pro 12 osob, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a indukční varnou deskou), televizor a přístup k wifi zdarma. V chatkách jsou 2 dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje (2 lůžka jsou zajištěna rozkládací pohovkou). Před chatkou je k dispozici posezení se slunečníkem. Při úklidu chatek dbáme na vaše bezpečí - kromě klasické desinfekce používáme i přenosné generátory ozónu, které jsou schopny během relativně krátké chvíle desinfikovat velké prostory.

Ubytování je možné po 14hod. v den příjezdu a opustit chatku je nutné do 10 hod. v den odjezdu. V případě zájmu lze za poplatek 250 Kč opustit chatku později (10.00 - 18.00 hodin), vždy ale po domluvě na recepci kempu.

Upozorňujeme, že dle obchodních podmínek čísla chatek negarantujeme. Číslo chatky na rezervaci se tedy může lišit od čísla chatky při check-inu. 

Půdorys chatky - umístění nábytku se může mírně lišit.

 

Přijeďte na Stříbrný rybník

  • Kemp stříbrný rybník
  • Lhotecká 183/95; Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
  • GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Decathlon
Mapa
Kemp roku - Královehradecký kraj - 3.místo - 2022
Kemp roku - TOP 50 - 2022