Kemp Stříbrný rybník nabízí možnost ubytování v chatkách, kde si alternativu ubytování vybere jednotlivec, rodina i početná parta. Ubytování v chatkách je vhodné i pro skupinové akce (firmy, školy, srazy apod.)

Nabízíme ubytování v 15 chatkách Stříbrných, které prošly kompletní rekonstrukcí V chatkách naleznete 12 kompletně vybavených lůžek včetně lůžkovin. V každé chatce je vlastní sociální zařízení, malá kuchyňka a televizor. V chatkách jsou 2 dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje (2 lůžka jsou zajištěna rozkládací pohovkou). Při úklidu chatek dbáme na vaše bezpečí - kromě klasické desinfekce používáme i přenosné generátory ozónu, které jsou schopny během relativně krátké chvíle desinfikovat velké prostory.

Ubytování je možné po 14hod. v den příjezdu a odubytování je nutné do 10 hod. v den odjezdu. V případě zájmu lze za poplatek 250 Kč opustit chatku později (10.00 - 18.00 hodin), vždy ale po domluvě na recepci kempu.

Upozorňujeme, že dle obchodních podmínek čísla chatek negarantujeme. Číslo chatky na rezervaci se tedy může lišit od čísla chatky při check-inu. 

Vybavení kuchyňky (počítáno pro 12 osob)
malá lednice s mrazákem sklenice
rychlovarná konvice hrnky
2x hrnec 1x pánev
dvouplotýnkový vařič talíře a příbory
nůž a prkénko cedník
servírovací mísa struhadlo
vývrtka sušák na prádlo

Další vybavení chatek se bude průběžně upřesňovat.

 

Půdorys chatky - umístění nábytku se může mírně lišit.

 

Přijeďte na Stříbrný rybník

  • Kemp Stříbrný rybník
  • Lhotecká 183/95; Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
  • GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
Mapa