Loutková pohádka – O DRAKOVI A PRINCEZNĚ

 

V neděli 9. července v 16:00 u nás v Klubovně poprvé zahraje Dobré Divadlo. Dětem přijede dvě loutkové pohádky zahrát svérázný Ruda Hancvencl.

V pohádce Malý, hubený a jednooký se princezna rozhodne, že čekání na rytíře na bílém koni už bylo dost, a tak vezme osud do vlastních rukou. Na cestě za hledáním ženicha potká spoustu zestárlých bytostí, které s věkem ztratily své kouzelné schopnosti. Dokáže jí pomoct drak, který už ztratil všechny zuby a dochází mu ohnivý dech?

Ve veselém příběhu O zvířátkách se odvážný pejsek s kočičkou postaví hrozivé armádě mloků, která pochoduje na jejich farmu. Držte zvířátkům pěsti, aby se jim podařilo nad proradnými obojživelníky vyzrát!

~~~

Představení je vhodné pro děti od 6 let.

Vstupné na pohádku je 100 Kč v předprodeji a 150 Kč na místě. Vstupenky lze předem zakoupit na recepci kempu nebo přes vstupenkový portál SMS Ticket.

Cena vstupenky je jednotná. Vstupenky jsou bez místenky. Diváci s předkoupenou vstupenkou budou usazeni přednostně. Pokud nebudete mít vstupenku z předprodeje, nemusí na vás zbýt místo v sále!

Akci podpořil Královéhradecký kraj.

https://dobredivadlo.cz/akce/loutkova-pohadka-o-drakovi-a-princezne/

 

 

Přijeďte na Stříbrný rybník

  • Kemp stříbrný rybník
  • Lhotecká 183/95; Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
  • GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Decathlon
Mapa
Kemp roku - Královehradecký kraj - 3.místo - 2022
Kemp roku - TOP 50 - 2022