1. Rybářský lístek

Rybářský lístek není možné zakoupit na recepci kempu!!!

Rybářský lístek lze získat na různě dlouhou dobu, od jednoho měsíce po dobu neurčitou. Pro získání lístku na dobu delší než jeden měsíc musíte složit odbornou zkoušku. Pro získání měsíčního rybářského lístku nemusíte splnit žádné odborné zkoušky.

Rybářské lístky vydává obecní/městský úřad v místě trvalého bydliště žadatele! (v Hradci Králové magistrát města - odbor životního prostředí: https://portal.mmhk.cz/Li…/zivotni-prostredi/rybarsky-listek)


2. Povolenka k lovu ryb

Povolenku k lovu ryb zakoupíte v recepci kempu.

Existuje několik druhů povolenek k lovu ryb s různým rozsahem platnosti. Nejširší platnost mají celorepubliková a celosvazová povolenka. Následují územní povolenky jednotlivých územních svazů ČRS a místní povolenky na konkrétní rybářské revíry. Platnost je nejdéle na 1 kalendářní rok.

Na Stříbrném rybníku lze rybařit pouze s povolenkou celosvazovou nebo povolenkou Východočeského územního svazu.

Příležitostní rybáři a cizinci, vlastnící pouze měsíční rybářský lístek, si mohou zakoupit pouze krátkodobou povolenku (měsíční nebo týdenní).

Při zakoupení povolenky k lovu ryb obdržíte Rybářský řád, kde naleznete popisy revírů a podmínky výkonu rybářského práva.

Za členy rybářského svazu jsou považováni ti, kteří mají platnou členskou legitimaci, tedy mají zakoupenu roční známku na příslušný rok a splněné povinné brigády.

Více zde: https://www.kempstribrnyrybnik.cz/zazitky-a-ak…/rybolov.html

Přijeďte na Stříbrný rybník

  • Kemp stříbrný rybník
  • Lhotecká 183/95; Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
  • GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Decathlon
Mapa
Kemp roku - Královehradecký kraj - 3.místo - 2022
Kemp roku - TOP 50 - 2022