Na ploše cca 1000m2 je zde postaveno OCR hřiště, na kterém se vyřádí vrcholoví sportovci i malé děti! Okolí Stříbrného rybníku navíc přímo vybízí k aktivnímu odpočinku a tak se  toto OCR hřiště stalo v prvních dnech svého provozu hojně navštěvovaným místem nejen závodníků, kteří pravidelně závodí, ale vybít temperament sem přišly i rodiny s dětmi, které se zatím závodů nikdy nezúčastnily.

Strůjci projektu Pavel Cibulka s Romanem Šinkovským spolu s ředitelem Městských lesů Hradec králové a.s. Ing. Milanem Zerzánem se rozhodli vytvořit OCR hřiště pro všechny věkové i výkonnostní skupiny, které je svým rozsahem a variabilitou ojedinělé nejen v celé ČR ale i v Evropě. „Byli bychom rádi, kdyby tento prostor nabídl možnost trávení aktivního odpočinku pro všechny návštěvníky, nejen pro nadšence do překážkových závodů, ale zkrátka pro každého.“ řekl Pavel Cibulka

Ideální příležitost k tréninku na OCR využil i reprezentant ČR v OCR Lukáš Novák, který velmi kvitoval příjemné prostředí městských lesů, a možnost zapůjčit si v místě koloběžky in-line brusle i další sportovní vybavení.

Aréna bude otevřena každý všední den od 15:00 do 19:00 a o víkendech od 9:00 do 19:00. Navíc do konce měsíce května bude každou středu a sobotu probíhat závod pro omezený počet lidí (dle nařízení vlády). Závodníci budou mít možnost vybojovat gladiátorské medaile a výsledky závodu budou účastníkům zaslány elektronicky. Gladiator race tak bude první seriál závodů, který se v „době koronavirové“ opět rozběhne.

Do závodu i k návštěvě hřiště je nutná rezervace, kterou lze provézt na webových stránkách www.gladiatorrace.cz .

Přijeďte na Stříbrný rybník

  • Kemp stříbrný rybník
  • Lhotecká 183/95; Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
  • GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Decathlon
Mapa
Kemp roku - Královehradecký kraj - 3.místo - 2022
Kemp roku - TOP 50 - 2022