Vítá Vás Adventure park Firmsposrt v Kempu Stříbrný rybník!

Co u nás můžete vyzkoušet?

  • laser game
  • archery game
  • minigolf
  • nafukovací atrakce
  • rally dráhu
  • vodní atrakce

1. LASER GAME je vysoce návyková aktivita pro všechny milovníky stříleček. Na našem hřiště se objeví nejmodernější technologie pro hraní venkovního laser game. Naše zbraně mají lehký zpětný ráz pro opravdový pocit ze hry.  Trefujete se do speciálních senzorů nepřítele, které jsou upevněny na výstroji. Hra nabízí velký počet variací. Zásahy nejsou citelné, ale zbraň Vám oznámí, že jste dostali zásah. Pro jedince, kteří nemají rádi zásahy kuličkou jako v paintballu, zde si přijdete na své. Snadné ovládání zbraní zvládnou i malé děti. Hra je bezpečná, rychlá, akční a zábavná.

Laser game pro 2-12 osob. Objednání předem. Venkovní Laser game funguje tak, že hráči mají na sobě čelenku, která snímá zásahy. Dále je senzor ve zbrani. Zbraň má zvukové efekty a možnost zpětného rázu pro pocit ze střelby. Hra není nijak bolestivá.  Herní princip je takový, že jsou dva tým proti sobě a během herního času mají za úkol nasbírat pro svůj tým co nejvíce bodů. Počítají se zásahy nepřítele i jejich zabití. Na konci herního času se všem hráčům ukazuje statistika jak na tom jsou bodově, jaké mají pořadí, kolikrát byli zastřelni a kolikrát někoho vyřadili.

Svou hru si rezervujte u Ondřeje Nováčka
Tel.: +420 777 824 846
E-mail:  info%z%firmsport.cz 

 

2. ARCHERY GAME je originální zábava založená na principu paintballu. V našem pojetí se však jedná o středověkou bitvu v převlekách a dobových zbraních upravené k bezpečnému hraní. Meče a šípy jsou zakončeny speciálním měkkým materiálem. Hraní je bezpečné a velmi návykové. Po instruktáří a krátkém tréninku si osvojíte bojové dovednosti a můžete se vrchnout na strhující bitvu dvou znepřátelených klanů. Vhodné pro děti od 10 let.

Archery game je středověká varianta "paintballu" pro 4-30 osob, která se hraje se speciálními zbraněmi určenými pro tento sport. Hřiště je postaveno ve stylu Keltského oppida a nabízí centrální pevnost a spoustu překážek v okolí. Používají se luky a šípy s bezpečnostní úpravou. Ke hře dostanete herní středověký vrkoč červeno-bílé nebo modro-červené barvy pro rozlišení hráčů. Herních variant je mnoho, nejčastěji se hraje na vyřazení všech protivníků, obsazení veže, krádež vlajky a další herní styly.

 

3. LESNÍ MINIGOLF je atypický projekt minigolfového hřiště, který kombinuje tradiční minigolf a adventure golf. Hřiště bude nabízet 9 jamek různých obtížností, zelený herní trávník, dřevěná konstrukce, bunker, jezírko a dalších atraktivních překážek v pěkném prostředí Stříbrného rybníka.

 

4. NAFUKOVACÍ ATRAKCE jsou určeny jak pro nejmenší děti, tak pro akční dospělé. Vyzkoušet můžete stákací hrad, Drtivou porážku, fotbalový kulečník (stejné, jako klasický kulečník, ale místo tága musíte použít vlastní nohy) nebo nafukovací terč, na který kopete míč, který se na terči přichytí.

 

5. RALLY DRÁHA je dráha, po které se můžete projet na šlapacích nebo elektrických vozítkách.

 

6. Školní výlety SURVIVOR
Rádi byste uspořádali program na školní výlet, který bude originální? Máme pro vás skvělý tip.Týmové soutěže s tématikou známé televizní show Survivor! Náš koncept programu Survivor pro školy určitě nadchne malé i velké milovníky pohybu a školních akcí.
 
 
Ondřej Nováček
Tel.: +420 777 824 846

Více informací na www.firmsport.cz.

 

Ceník aktivit a provozní doba : https://firmsport.cz/aktivity/adventure-park-stribrny-rybnik/

 

Nabízíme i firemní akce:

Chcete uspořádat firemní akci, večírek, stmelit pracovní tým nebo se jen pobavit a odpočinout si od pracovních povinností? Zajistíme Vám teambuildingovou akci na klíč!

Pro tyto záležitosti jsme pro Vás ve spolupráci s agenturou Firmsport.cz přichystali nabídku firemních akcí a programů. 

Na výběr je z mnoha možností programů jako jsou Pevnost Boyard, Hry bez hranic, Survival race, Grand Prix, Alchymista, Detektivka, Farmářský víceboj. Pokud si nevyberete z programů, přichystáme Vám akci přesně na míru s ohledem na počet účastníků a délku pobytu. Vše se odehrává na poloostrově Stříbrného Rybníka a v okolí Hradeckých lesů. Ubytování a stravování Vám rádi zajednáme přímo v kempu Stříbrný rybník. Camp nabízí ubytování s kapacitou až 200 lůžek.

Pokud byste rádi zapojili i své nejmladší, lze u nás uspořádat firemní FAMILY DAY, kde se pobaví každý účastník.

Na co se v rámci programů můžete těšit?
Teambuildingové hry, nafukovací atrakce, venkovní Laser Game, řešení záhad a detektivek, dobrodružné cesty a outdoorové aktivity, vodní atrakce, jízda na lodích a na paddleboardech, řešení úkolů v rámci Pevnost Boyard a mnoho dalších aktivit.

Podrobnější popis aktivit a objednání na stránce https://firmsport.cz/aktivity/firemni-akce-teambuilding/


 Kontakt : Ondřej Nováček
                manažer agentury
                777 824 846

Příklady našich akcí:

 

Přijeďte na Stříbrný rybník

  • Kemp stříbrný rybník
  • Lhotecká 183/95; Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
  • GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Decathlon
Mapa
Kemp roku - Královehradecký kraj - 3.místo - 2022
Kemp roku - TOP 50 - 2022