Jedete k nám nebo do blízkého okolí a chcete výborný programem pro Vaše žáky? Připravíme pro Vás nezapomenutelnou moderní zábavu. Krásný areál kempu Stříbrný rybník je skvělou volbou pro Váš školní výlet. Všechny programy jsou organizovány našim týmem instruktorů, kteří svoji práci dělají opravdu dobře.

https://firmsport.cz/aktivity/skolni-akce-tabory-a-vylety/

 

Co u nás můžete poptat:

 • Lanový park – nejmodernější švýcarský systém jištění, kdy se během překonávání překážek vůbec neodpojujete z jistícího lana. Patnáct různorodých překážek. Zábava vhodná pro všechny od 7 do 99 let. Vhodné od 7 let.
 • Survivor – Náš koncept programu Survivor pro školy určitě nadchne malé i velké milovníky pohybu. Týmová soutěž, která je perfektní jako školní teambuilding. Staňte se členy kmenu a překonejte naše parkurové dráhy plné logických i fyzických úkolů. Každý člen je nepostradatelný článek týmu. Vhodné od  7  let.
 • Adventure park – nafukovací zóna: zejména pro děti mladších ročníků tu pro Vás máme program na nafukovacích atrakcích Wipe out dráha o 24 metrech, fotbalový kulečník, hrad, šlapacích čtyřkolkách, minigolfu a venkovního laser game. Vhodné od 5 let do 12 let.
 • Laser game – venkovní laser game je jedna z nejoblíbenějších aktivit posledních let. Vaši hráči dostanou čelenky a zbraně, na kterých jsou senzory a zaznamenávají zásahy.  Rozdělíte na na dva týmy a každá hra trvá 15 minut. Během hrací doby, se snažíte získat co nejvíce bodů za zasažené protihráče. Dostřel zbraní je až 200m a hraje se za plného světla. Zbraně mají zpětný ráz, zvukové efekty a barevný displej pro nejlepší zážitek ze hry. Vhodné od 7 let.
 • Paintball – adrenalinová zábava ve vojenském prostředí na třech hřištích. Nové hřiště přímo v areálu kempu a dvě hřiště cca 3 km u Lesního hřbitova. Každý hráč dostane kompletní vybavení od masky, maskáče, až po chrániče hrudi a prstů. Máme vybavené až pro 60 hráčů najednou. Vhodné od 11 let.
 • Paddleboardy na Orlici – pro žáky středních škol a posledních ročníků základních škol tu máme krásné splutí na paddleboardech na blízké řece Orlici. Z kempu se vydáte autobusem do obci Běleč a zde se nalodíme u řeky. Proběhne instruktáž, žáci dostanou vest a na každý paddleboard je možné nalodit 1-2 studenty – dle charakteru výletu. Pohodová plavba v přírodě na jemně tekoucí řece končí v obci Svinary, která je hned vedle kempu. Vhodné od 15 let.
 • Vodácké splutí na raftech – celotřídní výlet v doprovodu instruktorů na raftových člunech Colorado. Moc krásná akce pro Vaši třídu na lehce proudící řece v přírodním parku Orlice. Oblíbené trasy jsou Krnovice – Svinary. Nebo kratší varianta Běleč – Svinary. Pro větší trasu Týniště nad Orlicí – Krňovice. Žáci dostanou vestu, pádlo, vodní vak a základní instruktáž o pobytu na vodě. Vhodné od 10 let.
 • Adaptační kurzy – oblíbená akce pro seznámení nově vzniklých tříd. Tento program se tvoří individuálně dle věku účastníků a využíváme nejmodernější prvky a metody teambuildingů, které jsou hlavně zaměřené na zábavu a společný zážitek. Využíváme nejmodernějších prvků jako Treasure Hunt, Laser game, Únikové hry, prvky Survivora, Pevnost Boyard a mnoho dalších aktivit, které jsou k dispozici jenom u nás. Jestli chcete moderní program co frčí, rádi Vám jej připravíme.
 • Survivor Race pro celou školu – chcete uspořádat velkou akci ve stylu Drtivé porážky, Ninja warrioru, Spartan race a dalších překážkových závodů? Máme pro Vás výborné spojení všech aktivitu u nás na Stříbrňáku. Každý účastník dostane medaili za dokončení závodu. Individuální závod ve 20 překážkách, které  Vás trochu potrápí, ale především pobaví. Vhodné od 10 let.
 • Pirátský treasure hunt – interaktivní týmová hra ve skupinkách, kde řešíte venkovní únikovou hru ve stylu pirátů a hledáte místní poklad Stříbrného rybníku. Pomocí tabletu a mapy, hledáte tajné symboly, které nasunujete do tabletu. Při scanování se Vám na tabletu zobrazí 3D úkol k vyřešení. Na konci získáte klíč od truhly s pokladem, který na Vás na konci cesty čeká. Vhodné od 8 let
 • Escape games – v případě nepříznivého počasí pro Vás máme vnitřní Únikové v Hradci Králové. K dispozici jsou Piráti, Strašidelný dům, Krvavý diamant, Harry Potter a Jaderný kufr. Tyto hry může hrát až 30 lidí současně. Vhodné od 11 let.

Přijeďte na Stříbrný rybník

 • Kemp stříbrný rybník
 • Lhotecká 183/95; Malšova Lhota 500 09 Hradec Králové
 • GPS: 50°12'11.91"N 15°53'39.98"E

Kudyznudy.cz - tipy na výlet Decathlon
Mapa
Kemp roku - Královehradecký kraj - 3.místo - 2022
Kemp roku - TOP 50 - 2022